Impregnat silikonowy mokra kostka 5L

Dodaj recenzję:
  • Producent: MEEX
  • Dostępność: Jest Jest  (1szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 85,37 zł / szt. 105,00 zł / szt.
Preparat przeznaczony do zabezpieczania powierzchni wykonanej z kostki brukowej. Zaimpregnowana powierzchnia zachowuje świerzy wygląd z efektem mokrej kostki.

Impregnat silikonowy.

Zastosowanie:
Preparat przeznaczony do zabezpieczania powierzchni wykonanej z kostki brukowej. Głęboko penetruje podłoże zabezpieczając przed czynnikami atmosferycznymi i promieniowaniem UV. Gwarantuję kompletną długotrwałą ochronę przed wodą, występowaniem wykwitów, zniszczeniami podłoża na skutek rozpuszczalnych w wodzie soli, mrozem czy rozwojem mikroorganizmów. Zapobiega rozwojowi grzybów, mchów i porostów. Ułatwia czyszczenie i redukuje powstawanie kolejnych zanieczyszczeń. Zaimpregnowana powierzchnia zachowuje świerzy wygląd z efektem mokrej kostki.

Sposób użycia:
Powierzchnię przeznaczoną do impregnacji należy dokładnie oczyścić. W przypadku silnych zabrudzeń zaleca się użycie preparatu czyszczącego. Preparat należy równomiernie nanosić pędzlem, wałkiem lub natryskowo. Drugą warstwę nakładać nie później niż po upływie 30 minut na jeszcze wilgotną powierzchnią. Zaimpregnowane podłoże należy chronić przed opadami atmosferycznymi i innymi zanieczyszczeniami do 24 godzin (do całkowitego wyschnięcia)

Wydajność:
W zależności od chłonności podłoża i metody nakładania, 2-6 m² z 1 litra przy dwukrotnej impregnacji.

Preparat przeznaczony do zabezpieczania powierzchni wykonanej z kostki brukowej. Zaimpregnowana powierzchnia zachowuje świerzy wygląd z efektem mokrej kostki.